SHEILA COOPER. Leopard, färglitografi, signerad.

2759/3000, ramstorlek 43 x 32, bladstorlek 30 x 22 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
QTavelvagn, över
Föremålsnr
1688990
Antal besök: 87