SHEILA COOPER. Leopard, färglitografi, signerad.

1688990. SHEILA COOPER. Leopard, färglitografi, signerad.

2759/3000, ramstorlek 43 x 32, bladstorlek 30 x 22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 984