STOLAR 4 st, gustaviansk stil, 1900-tal.

168874. STOLAR 4 st, gustaviansk stil, 1900-tal.

Modell axet. Tygklädda sittsar.

Slitage, färgbortfall, fläckar. Omklädda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 733