RAKSPEGEL, Kina, 1900-tal.

RAKSPEGEL, Kina, 1900-tal.
168869. RAKSPEGEL, Kina, 1900-tal.

Beslag i gulmetall. Längd 21, bredd 16, höjd 12 cm.

Skadade beslag samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skadade beslag samt slitage.

Antal besök: 787