LORNJETT, silver och emalj, importstämplar.

168824. LORNJETT, silver och emalj, importstämplar.

Längd 15 cm. Kedja, längd 67 cm.

Mindre emaljskador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 666