OKÄND KONSTNÄR. Hamninloppet Ölandshamnen Kalmar, olja på pannå, otydligt signerad.

168808. OKÄND KONSTNÄR. Hamninloppet Ölandshamnen Kalmar, olja på pannå, otydligt signerad.

60 X 84,5 cm.

smärre retuschering.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 X 84,5 cm.

smärre retuschering.

Antal besök: 628