RÖKBORD, 1900-tal, barockstil.

168798. RÖKBORD, 1900-tal, barockstil.

Överhylla i hamrad koppar, 1 hyllplan i trä
Höjd 62, diameter 58 cm.

smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 62, diameter 58 cm.

smärre slitage.

Antal besök: 698