BLOCK, 1900-talets första hälft.

1687989. BLOCK, 1900-talets första hälft.

Blockets längd 17 cm.

Rostangrepp och slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blockets längd 17 cm.

Antal besök: 204