BÅTRATT SAMT TALRÖR, 1900-tal.

1687980. BÅTRATT SAMT TALRÖR, 1900-tal.

Ratt. Diameter 55 cm
Talrör. Längd 39 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ratt. Diameter 55 cm
Talrör. Längd 39 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 439