ROSA EKELUND. Olja på träplank.

1687910. ROSA EKELUND. Olja på träplank.

Ängsvik. Signerad. Diameter 44 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 659