SALONGSGRUPP, rokokostil, 1900-tal.

168773. SALONGSGRUPP, rokokostil, 1900-tal.

Soffa, 2 fåtöljer samt bord.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa, 2 fåtöljer samt bord.

Bruksslitage.

Antal besök: 627