ALLAN EGNELL. Porträtt, olja på duk, dubbelsignerad.

168757. ALLAN EGNELL. Porträtt, olja på duk, dubbelsignerad.

Ca 151 x 99 cm.

Duklagningar, duskador, retuscher, krackelyrer, repor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 151 x 99 cm.

Antal besök: 928