LORNJETT, GLASÖGON 2 st samt VÄSKA, 1800/1900-tal.

168745. LORNJETT, GLASÖGON 2 st samt VÄSKA, 1800/1900-tal.

Lornjett med emaljdekor, längd ca 14,5 cm.
2 st glasögon med fodral.
Väska, metall, märkt Whiting & Davis, höjd ca 17 cm.

Skkador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st glasögon med fodral.

Skkador, slitage.

Antal besök: 1 252