GLASSERVISDELAR, 39 delar, trol. Hugo Gehlin, Gullaskruf.

168742. GLASSERVISDELAR, 39 delar, trol. Hugo Gehlin, Gullaskruf.

3 st glas på fot, höjd 14,5 cm
17 st glas på fot, höjd 12,3 cm
6 st glas på fot, höjd 8,6 cm
8 st selterglas, höjd 8,3 cm
2 st vaser, höjd 7,2 cm
3 st likörglas, höjd 5,2 cm.

Slitage. Ett selterglas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st glas på fot, höjd 8,6 cm
8 st selterglas, höjd 8,3 cm
2 st vaser, höjd 7,2 cm
3 st likörglas, höjd 5,2 cm.

Antal besök: 1 712