ADOLF LLOVERA. Ciutadella-parken.

1687351. ADOLF LLOVERA. Ciutadella-parken.

Olja på kartong
Signerad och daterad 1998. På baksidan, med titeln, dedikerad och daterad 1998
24,5x32 cm.

I gott skick. Träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på kartong
24,5x32 cm.

I gott skick. Träram.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 415