SKRIN, orientalisk, 1900-tal.

168731. SKRIN, orientalisk, 1900-tal.

Beslag i mässing. Längd 41, bredd 32, höjd 41 cm.

Skadade beslag. Solblekt lock med repor. Mindre skador på lådor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 577