VÄGGSKÅP, Kina, 1900-tal.

VÄGGSKÅP, Kina, 1900-tal.
168730. VÄGGSKÅP, Kina, 1900-tal.

Dörr i glas. Längd 51, bredd 16, höjd 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 764