DÄCKSTOL, 1900-tal.

DÄCKSTOL, 1900-tal.
16871. DÄCKSTOL, 1900-tal.

Med lös vit dyna.

Slitage. Drinkbricka saknas. Fläckad dyna.

Gör en kostnadsfri värdering!
16871. DÄCKSTOL, 1900-tal.

Med lös vit dyna.

Antal besök: 1 200