MÅNSKENSAMPEL, 18/1900-tal, höjd ca 55 cm.

168705. MÅNSKENSAMPEL, 18/1900-tal, höjd ca 55 cm.

Rosa glas.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rosa glas.

Bruksslitage.

Antal besök: 820