SKÅL, porslin, Jugend, Royal Copenhagen, ca 1900.

168673. SKÅL, porslin, Jugend, Royal Copenhagen, ca 1900.

Oval botten, med två hänklar i form av trollsländor. Längd ca 30, bredd 15, höjd ca 12cm.

Lagningar , smärre repor, liten spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 055