VÄGGLAMPETT, 1700-tal.

VÄGGLAMPETT, 1700-tal.
1686628. VÄGGLAMPETT, 1700-tal.

Två ljusarmar. Höjd 25, längd 35 m.

Bruksslitage. Utbytta delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Utbytta delar.

Antal besök: 526