LEIF PERSSON. VY ÖVER SONFJÄLLET, Olja på pannå, singerad Leif Persson.

168651. LEIF PERSSON. VY ÖVER SONFJÄLLET, Olja på pannå, singerad Leif Persson.

Daterad 82
37,5 X 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad 82
37,5 X 46 cm.

Antal besök: 3 701