GASOLKÖK, Kockums Jernverk, Kallinge, 1900-talets andra hälft.

1686510. GASOLKÖK, Kockums Jernverk, Kallinge, 1900-talets andra hälft.

2-lågig, emaljerad plåt. Typnr. 60292.
Storlek 50x30 cm.

Ej funktionstestat, smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 50x30 cm.

Antal besök: 2 119