LAMPETTER, 1 par, brännförgyllda, 1800-tal.

168641. LAMPETTER, 1 par, brännförgyllda, 1800-tal.

Form av fabeldjur, 1 ljushållare med manschett, brännförgyllda och svängbara
Höjd 18 längd 23,5 cm.

1 med smärre hål, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 längd 23,5 cm.

Antal besök: 1 367