PARTI GLAS, 8 delar, Vaser samt likörservis, 1900-talets första hälft.

168615. PARTI GLAS, 8 delar, Vaser samt likörservis, 1900-talets första hälft.

2 st vaser, målad dekor, höjd 17 cm
1 st karaff, silverdekor, höjd 23, 5 cm
5 st glas, silverdekor, höjd 5 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 466