ARMBANDSUR, Charles Perrin Automatic,förgyllt stål.

1685872. ARMBANDSUR, Charles Perrin Automatic,förgyllt stål.

Diameter 35 mm.

Smärre bruksslitage samt fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 35 mm.

Antal besök: 2 639