FÅTÖLJER, 2 st, Vad Trevare Möbelfabrik, Norge. 1970-tal.

168584. FÅTÖLJER, 2 st, Vad Trevare Möbelfabrik, Norge. 1970-tal.

Stomme av mörkbetsat trä, klädsel i brunt skinn. Snurrfunktion. Diameter 80, höjd i rygg 65 cm.

Bruksslitage, några knappar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 974