FÖNSTER, 3 st ovala 1800/1900-tal.

1685654. FÖNSTER, 3 st ovala 1800/1900-tal.

Proveniens Ericsbergs Slott
diameter 39x58 cm.

kraftigt slitage, trasigt glas, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Ericsbergs Slott
diameter 39x58 cm.

Antal besök: 497