VÄGGUR, 1900-talets mitt, Zenith, Schweiz.

1685622. VÄGGUR, 1900-talets mitt, Zenith, Schweiz.

skyltmärkt Zenith, diameter 34 cm.

bruksslitage, ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 834