LOUISE CANUET. Porträtt av dam, olja på duk, signerad.

168539. LOUISE CANUET. Porträtt av dam, olja på duk, signerad.

81 x 65 cm.

Repor, fläckar och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

81 x 65 cm.

Antal besök: 3 847