STELLAN MÖRNER. Tuschteckning.

1685356. STELLAN MÖRNER. Tuschteckning.

Stolar för Hallands Auktion i Lund. Signerad. 18x24 cm.

Mindre ytslitage.

Stellan Mörner (1896–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Stellan Mörner (1896–1979)

Antal besök: 524