OLJEFAT, SHELL, 1900-tal.

OLJEFAT, SHELL, 1900-tal.
1685056. OLJEFAT, SHELL, 1900-tal.

Höjd 89 cm, diameter 58 cm.

Slitage, rostfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 89 cm, diameter 58 cm.

Slitage, rostfläckar.

Antal besök: 3 695