LEKSAKSBJÖRN på hjulställning, mitten 1900-talet.

168487. LEKSAKSBJÖRN på hjulställning, mitten 1900-talet.

Med fungerande ljudfunktion
Höjd ca 48 cm, längd ca 64 cm.

bruks samt åldersslitage, öronen fastsydda med nyare tråd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med fungerande ljudfunktion

Antal besök: 933