VAS, keramik, Tomas Anagrius.

VAS, keramik, Tomas Anagrius.
1684859. VAS, keramik, Tomas Anagrius.

Höjd 12,5 cm. Signerad.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12,5 cm. Signerad.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 548