LJUSSTAKAR, 2 par, mässing, Skultuna Bruk.

168436. LJUSSTAKAR, 2 par, mässing, Skultuna Bruk.

No. 26 och No. 9. Höjd 26 resp 10 cm.

Slitage, repor och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och bucklor.

Antal besök: 967