TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, Grythyttan, 1900-tal.

1684349. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, Grythyttan, 1900-tal.

4 st stolar stapelbara bredd 66 cm, djup 52 cm, höjd 90 cm
trädgårdsbord diameter 100 cm, höjd 71 cm
Brickmärkta
Finns även en fristående soffa ute i samma stil att bjuda på - objekt 1684358.

Slitage, färgbortfall och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brickmärkta

Antal besök: 1 968