GLASFLASKOR/BURKAR med lock, 1900-tal.

1684186. GLASFLASKOR/BURKAR med lock, 1900-tal.

Blå flaskor 4 st, höjd ca 25 cm.
Flaskor med korklock 3 st, höjd ca 35 cm.
Burkar med glaslock 2 st, höjd ca 22 cm.

Smärre slitage, torkade packningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 346