PARTI PIPOR, 7 st, bl.a. USA, Frankrike. 1900-tal.

168411. PARTI PIPOR, 7 st, bl.a. USA, Frankrike. 1900-tal.

Märken, Wellington, Ratos, Amiral, Bridge, Ropp. Längd 11 - 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 324