PARTI KERAMIK, 3 delar, Per-Olof Holmén, Klosterkeramik, Ystad, 1960-tal.

168379. PARTI KERAMIK, 3 delar, Per-Olof Holmén, Klosterkeramik, Ystad, 1960-tal.

Bordslampa, höjd 31 cm
Skål, diameter 20 cm
Ytterfoder, höjd 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordslampa, höjd 31 cm
Skål, diameter 20 cm
Ytterfoder, höjd 24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 7 812