VAS, Böhmiskt glas, 1900-tal.

VAS, Böhmiskt glas, 1900-tal.
16835. VAS, Böhmiskt glas, 1900-tal.

Lilatonad.
Höjd ca 35 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lilatonad.
Höjd ca 35 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 114