JOAN BARBARÀ. Utan titel.

JOAN BARBARÀ. Utan titel.
1683321. JOAN BARBARÀ. Utan titel.

Akvatint och etsning
Signerad och numrerad 7/13. Yorba filigran papper
77x113 cm.

I gott skick, små rynkor på marginalerna.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvatint och etsning
77x113 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 371