SIDEBORD, teak, 1960-tal.

SIDEBORD, teak, 1960-tal.
1682663. SIDEBORD, teak, 1960-tal.

Med barskåp. bredd 180 cm, djup 43 cm, höjd 109 cm.

Låset i vänsterdörren fungerar ej. Magnetlås finns. Brukslitage.
Bakre avslag, bemålat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bakre avslag, bemålat.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 886