TESERVIS, 20 delar, Keele St Pottery, Staffordshire, England.

168259. TESERVIS, 20 delar, Keele St Pottery, Staffordshire, England.

3 tekannor
1 sockerskål med lock
1 gräddsnipa
2 kakfat med lock
8 tekoppar
5 fat.

Bruksslitage, krackelyr, lagning på en kopp samt 1 kanna vid öppning, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 tekannor
1 sockerskål med lock
1 gräddsnipa
2 kakfat med lock
8 tekoppar
5 fat.

Antal besök: 1 953