FRUKT/KAKFAT, 2 st. stringmodell, plastband, 1950/60-tal.

168253. FRUKT/KAKFAT, 2 st. stringmodell, plastband, 1950/60-tal.

Höjd 31-32 cm.

Rost, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31-32 cm.

Rost, bruksslitage.

Antal besök: 1 875