BARNCYKEL, trehjuling, Brio, 1900-tal.

1682526. BARNCYKEL, trehjuling, Brio, 1900-tal.

Röd metall med svarta detaljer. Ståplatta bak.
Höjd 70 cm
Längd ca 65 cm
Bredd 62 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70 cm
Längd ca 65 cm
Bredd 62 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 3 497