LAMPFOT SAMT 1 PAR LJUSSTAKAR, koppar, jugend.

168227. LAMPFOT SAMT 1 PAR LJUSSTAKAR, koppar, jugend.

Höjd 18-34 cm.

Bruksslitage samt slagskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18-34 cm.

Bruksslitage samt slagskador.

Antal besök: 822