BORDSLAMPA, Lene Bjerre, 2000-tal.

1682209. BORDSLAMPA, Lene Bjerre, 2000-tal.

Stomme i metall. En ljuspunkt.
Höjd exkl. skärm ca 32 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd exkl. skärm ca 32 cm.

Antal besök: 564