SOFFBORD, "Bridgeport", Hans K, 2000-tal.

1682140. SOFFBORD, "Bridgeport", Hans K, 2000-tal.

Målad. Bordsskiva med utrymmen för trä-/glasskivor. Underdel med hyllplan och två lådor. 2 st glasskivor och 2 st träskivor medföljer. Etikettsmärkt.
Längd ca 126. Bredd 74. Höjd 50 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 269