CARL FAGERBERG. FAJANSSKULPTUR, djurmotiv, signerad och daterad C. Fagerberg 1915.

168182. CARL FAGERBERG. FAJANSSKULPTUR, djurmotiv, signerad och daterad C. Fagerberg 1915.

Höjd 10 cm.
Carl Fagerberg, Sverige (1878-1948).

Smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 cm.

Smärre åldersslitage.

Antal besök: 5 675