VASER, 1 par, alabaster, 18/1900-tal.

16815. VASER, 1 par, alabaster, 18/1900-tal.

Balusterformade. Höjd 52 cm.

Slitage. Hål troligen efter hänklar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Balusterformade. Höjd 52 cm.

Antal besök: 665