SMINKSPEGEL, mitten av 1900-talet.

1681330. SMINKSPEGEL, mitten av 1900-talet.

Reglerbar, vitmålad ram, mittensektionen stämplad ”ROWLEY C FILR” till basen.
47cm maximal höjd x 74cm maximal bredd (38cm vikt).

Vissa slag och repor i hela proportion till ålder och användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

The Auction Hub
Antal besök: 410